مزایای تزریق فیلر بینی نسبت به جراحی بینی

ما اکنون گزینه های بیشتری برای انجام روش های غیرجراحی داریم. غیر جراحی بودن به معنای خطر کمتر، از کار افتادگی کمتر، عوارض جانبی کمتر و در عین حال نتایج بسیار مشابه است. جراحی جدید بینی بدون جراحی با استفاده از پرکننده‌های پوستی به این معنی است که می‌توانیم کارهای زیادی را تنها در پنج دقیقه و بدون درد انجام دهیم. با این حال، رینوپلاستی یک ماه یا بیشتر طول می کشد تا بهبودی حاصل شود و نتایج همیشه عالی نیستند.

مزایای تزریق فیلر بینی

در مدل سازی بینی به وسیله رینوپلاستی غیر جراحی فقط از فیلرهای پوستی با کیفیت و درجه یک استفاده می شود که به سادگی ظاهر بینی را ترمیم می کند. علاوه بر این، آنها اثرات طبیعی دارند. این مداخله مینی تهاجمی سرپایی، اعتماد به نفس شما را بالا می برد و حالتی مناسب و طبیعی به چهره می بخشد.

ماندگاری فیلر بینی چقدر است؟

نتایج بلافاصله پس از درمان قابل مشاهده خواهد بود؛ نیازی نیست ماه ها منتظر بمانید تا ورم مانند جراحی بینی کاهش یابد. به خاطر داشته باشید که فیلرهای پوستی فقط موقتی هستند و بدن در نهایت محصول تزریق شده را متابولیزه می کند. شما می توانید انتظار داشته باشید که نتایج بین ۱۲ تا ۱۸ ماه بسته به نوع پرکننده مورد استفاده و متابولیسم بدن شما باقی بماند. بازگشت به کلینیک برای درمان‌های تکمیلی منظم به شما کمک می‌کند تا نتایج را در درازمدت حفظ کنید، و ممکن است متوجه شوید که به مرور زمان می‌توانید بین قرار ملاقات‌ها فاصله بیشتری داشته باشید.

چه کسانی به فیلر بینی نیاز دارند؟

شایع ترین دلایل اصلاح بینی عبارتند از:

  • فرورفتگی یا بی نظمی روی پل یا نوک بینی (حفره های کوچک در سطح پوست)
  • عدم تقارن برآمدگی جزئی نوک بینی
  • برآمدگی جزئی که انحنای بینی را تغییر می دهد
  • پل بینی که خیلی صاف است
  • عیوب پوست بینی (اسکار، بینی چند بار عمل شده، منافذ باز شده، روزاسه و غیره).

اصلاح بینی بزرگتر باید با روش های جراحی درمان شود و خارج از محدوده این کار است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *